Materiały

Szanujemy Twój czas, dlatego podczas szkoleń skupiamy się na przekazaniu praktycznych aspektów danych zagadnień. Definicje, dane i wykresy zamykamy w materiałach szkoleniowych, do których możesz zajrzeć w odpowiednim dla siebie momencie.

Jakość

Ilość w przypadku programów szkoleniowych nie idzie w parze z jakością. Zależy nam, aby dokładnie omówić poszczególne zagadnienia i zagłębić się w prezentowane tematy. Nasze szkolenia zaprojektowane są tak, abyś wyszedł z nich z konkretną wiedzą i umiejętnościami, a nie tylko ogólnym poznaniem tematów.

Ludzie

Pracujemy ze wspaniałymi ekspertami, którzy nie tylko posiadają ogromne doświadczenie, wiedzę i pasję, ale także chcą i potrafią się nimi dzielić.

Praktyka

Wierzymy w zasadę uczenia się przez doświadczanie. U nas nie będziesz siedział jak na wykładzie. Warsztaty i ćwiczenia praktyczne to dla nas podstawa.

Trendy

Nasze szkolenia są aktualizowane na bieżąco o najnowsze trendy światowe oraz najświeższe case study.

Wsparcie

Jesteśmy nieustannie do Twojej dyspozycji. W ramach uczestnictwa w naszych szkoleniach, masz możliwość nieograniczonego kontaktu z nami. Jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania lub będziesz potrzebować pomocy czy wsparcia śmiało możesz się z nami kontaktować.

  •  Kopalniana 22B/21
    01-321 Warszawa
  • tel. +48 502 126 386
  •  biuro@swiateventow.com