Możliwość dopasowania szkolenia do indywidualnych potrzeb to doskonała inwestycja w rozwój konkretnych umiejętności pracowników. Oferujemy bardzo szeroki zakres tematyczny szkoleń zamkniętych prowadzonych przez naszych trenerów.

Istnieją dwie możliwości komponowania szkolenia:

WYWIAD INDYWIDUALNY I OKREŚLENIE POTRZEB ORAZ OCZEKIWAŃ EDUKACYJNYCH

Nasz specjalista lub trener spotka się z Tobą, pomagając określić zakres tematyki szkoleniowej na podstawie rozmowy oraz oceny sytuacji firmy i jej pracowników. Takie szkolenie jest “szyte na miarę” – dopasowane do konkretnych warunków rynkowych i branży w której działasz.

SAMODZIELNY WYBÓR GOTOWYCH MODUŁÓW SZKOLENIOWYCH

Możesz również sam skomponować swoje szkolenie wybierając gotowe moduły tematyczne. W zależności od ilości modułów oraz tematyki nasi specjaliści ocenią czas trwania szkolenia oraz ilość niezbędnych trenerów.

ZOBACZ MODUŁY SZKOLENIOWE:

Pobierz wykaz modułów PDF

Szkolenia zamknięte mogą odbywać się w salach, z którymi współpracuje Świat Eventów lub dowolnym miejscu wybranym przez Klienta. Szkolenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od zaangażowania trenera, czasu trwania i miejsca.

Nie wiesz, jaka tematyka byłaby odpowiednia dla Twoich pracowników zapytaj naszych specjalistów: dlafirm@swiateventow.com

 

  •  Kopalniana 22B/21
    01-321 Warszawa
  • tel. +48 502 126 386
  •  biuro@swiateventow.com